Üdvözlünk a Mobil Ász Shop mobiltok, mobiltelefon, tablet pc és okosóra tartozék webáruházban!

Értékesítés, állás, munkalehetőség a Mobil Ász Shop budapesti telephelyén | Mobil Ász Shop Blog

Értékesítés, állás, munkalehetőség a Mobil Ász Shop budapesti telephelyén

Napi aktuális | Zsolt | 2020-06-03 10:30:16

Érdekel a mobil kommunikáció világa? Dolgoznál értékesítőként, szereted az embereket, ügyfélközpontú gondolkodású vagy és lennél a csapatunk tagja? Ha igen, akkor most várjuk jelentkezésed a Mobil Ász Shop, 1238 Budapest, Grassalkovich út 134. szám alatti üzletébe értékesítő munkakörbe. Nálunk folyamatosan megismerkedhetsz a legújabb készülékekkel, kiegészítőkkel és termékekkel, stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, főállású bejelentett munkaviszony mellett, hétköznapi, állandó munkavégzéssel.

A jelentkezés feltételei:

- Érettségi

- Jó kommunikációs készség

- Ügyfélközpontú gondolkodás

- Általános számítástechnikai ismeretek, rutin

- Emailen megküldött fényképes önéletrajz, motivációs levél és bérigény megjelölése az info@mobilasz.hu email címre.

Ami előnyt jelent:

- Értékesítési területen szerzett tapasztalat

- Telekommunikációs ismeretek

Amit kínálunk:

- bejelentett, főállású munkaviszony, fix munkaidővel csak hétköznapokon

- hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér

- beutazási költségtérítés

- barátságos munkakörnyezet

Cimkék

Tetszett a cikk? Oszd meg ismerőseiddel!

Akik ezt a cikket olvasták, az alábbiakaz is megnézték

Hirdetés

Tibi bácsi ajánlata

Kövess minket a Facebookon is
Iratkozz fel hírlevelünkre

Gyártó megadása:

A termék bekerült a kosaradba!